老澳门六合彩开奖记录

$("#navigation").navobile({
  cta: "#show-navobile",
  changeDOM: true
})
      
Mobile Menu Icon

老澳门六合彩开奖记录 2024 List of Graduates

/

From 老澳门六合彩开奖记录, May 8, 2024
by Mike Counter, mike.counter@snc.edu, 920-403-3048

The following students are eligible for commencement on Sunday, May 12, at 11:30 a.m. at the Mulva Family Fitness & Sports Center on the college鈥檚 De Pere campus. Baccalaureate Mass will occur on Saturday, May 11, at 4 p.m. in the same location.

老澳门六合彩开奖记录 professor emeritus Paul Wadell will be the commencement speaker.
Live streaming of commencement and baccalaureate Mass will be available at /commencement/. If you have any questions, contact registrar@snc.edu.


Master of Liberal Studies

Linda E. Bartlett
Green Bay, Wis.

Bobbi Lyn Bins
Eureka Springs, Ark.

Katina M. Daanen
De Pere, Wis.


Master of Business Administration

Brittany Lynn Brost
Green Bay, Wis.

Philip M. Brown
Appleton, Wis.

Saige R. Diedrich
Green Bay, Wis.

Jeremy J. Fischer
Manitowoc, Wis.

Marissa Fish
De Pere, Wis.

Erick E. Flores Quezada
Green Bay, Wis.

Thomas J. Gritton Jr.
Neenah, Wis.

Trudi Marie Janquart
Menominee, Mich.

Allyson Eleanor Jones
Menominee, Mich.

Aaron Kupsky
Green Bay, Wis.

Jack William Maastricht
De Pere, Wis.

Anthony C. Michels
Menomonie, Wis.

Chad D. Pigeon
Sobieski, Wis.

Nathaniel A. Tackaberry
De Pere, Wis.

Grace Elizabeth Taylor
Green Bay, Wis.

Joe Vanden Avond
De Pere, Wis.

Jos茅 L. Villa
Green Bay, Wis.

Bachelor of Arts

Haley Allen-Rodriquez
Cum Laude
Mercer, Wis.

Gavin F. Andersson
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Green Bay, Wis.

Olivia Pilar Arza
Magna Cum Laude
Crystal Lake, Ill.

Olivia R. Augustian
Summa Cum Laude
De Pere, Wis.

Klara Banemark
Magna Cum Laude
Motala, Sweden

Cecilia M. Bart
Cum Laude
St. Paul, Minn.

Lillian G. Beckett
Magna Cum Laude
Baltimore, Md.

Megan Catherine Bergin
Cum Laude
Deerfield, Ill.

Olivia A. Bonfigt
Summa Cum Laude
Kimberly, Wis.

Jenna Brandenburg Cum Laude
Franklin, Wis.

Peter Breitwisch
Merrill, Wis.

Brady Butak
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Chippewa Falls, Wis.

Alexander Q. Campbell
Columbus, Wis.

Amelia G. Carlson
Summa Cum Laude
St. Peter, Minn.

Brenna Christine Cisler
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
New Franken, Wis.

Anna Tan KeXin Claerbaut
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Oostburg, Wis.

Siri K. Claybaugh
Cum Laude
Hortonville, Wis.

Brooke E. Clement
Summa Cum Laude
Green Bay, Wis.

Taylor Collard
De Pere, Wis.

Nicole E. Condon
Summa Cum Laude
Oak Lawn, Ill.

Chris J. Cornelius
Cum Laude
Seymour, Wis.

Elizabeth Renee Corona
Racine, Wis.

Tyler Crass
Magna Cum Laude
Grafton, Wis.

James Thomas Cullen
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Kewaunee, Wis.

Shawn J. Cushman
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Milwaukee, Wis.

Ava Grace Davis
Cum Laude
Arlington Heights, Ill.

Katherine B. Day
Cum Laude
Green Bay, Wis.

Caitlyn Grace Duckart
Summa Cum Laude
Denmark, Wis.

Julianna N. Dunkel
Magna Cum Laude
Fontana, Wis.

Grace Engwall
Elk Grove Village, Ill.

Olivia Escalante-Ortiz
Green Bay, Wis.

Sydney Farr
Green Bay, Wis.

Stephanie Isabel Faudoa
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Pound, Wis.

Makayla L. Fidler
Francis Creek, Wis.

Jenna M. Fisher
Verona, Wis.

Katelyn Margaret Leona Flanagan
Summa Cum Laude
Neenah, Wis.

Frances Parker Foote
Cum Laude
Whitefish Bay, Wis.

Emily R. Fredona
Magna Cum Laude
Monee, Ill.

Cassandra A. Fredrick
Summa Cum Laude
Neenah, Wis.

Emma V. Fry
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Suamico, Wis.

Carsen J. Gatz
Adell, Wis.

Greta M. Gaworek
Summa Cum Laude
Denmark, Wis.

Grace P. Gehring
Hubertus, Wis.

Gretta K. Gfesser
Summa Cum Laude
Glen Ellyn, Ill.

Gabriela Gonzalez
Chicago, Ill.

Chloe Elizabeth Gruszynski
Magna Cum Laude
Crivitz, Wis.

Megan Catherine Guckeen
Cum Laude
Shakopee, Minn.

Emma N. Hall
Magna Cum Laude
Kimberly, Wis.

Lorraine Kate Hammes
Cum Laude
Minocqua, Wis.

Sophia E. Hanmann
Casco, Wis.

Emma M. Hanson
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Sturgeon Bay, Wis.

Elizabeth Michelle Hartson
Cum Laude
Merrill, Wis.

Ralph Q. Hombsch
Watertown, Wis.

Emma K. Hurley
Summa Cum Laude
Orland Park, Ill.

Daphne Johnson
Green Bay, Wis.

Ethan James Johnson
Lake Forest, Ill.

Jenalee Mari Johnson
Green Bay, Wis.

Lindsey A. Jorgensen
Luxemburg, Wis.

Hope A. Karnz
Magna Cum Laude
Green Bay, Wis.

McKenna M. Kessenich
Cum Laude
Sussex, Wis.

Isabella Vade Kestell
Magna Cum Laude
New Holstein, Wis.

Isabella J. Kneeland
Cum Laude
Antigo, Wis.

Riley Ann Koch
Magna Cum Laude
Stevens Point, Wis.

Katherine Kormylo
Kenosha, Wis.

Megan Hope Krause
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Fredonia, Wis.

Bethany Lee Kreklow
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Tigerton, Wis.

Nathan L. Krizan
Shawano, Wis.

Molly Kubica
Magna Cum Laude
Appleton, Wis.

Erin A. Lamm
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Waukesha, Wis.

Yishu Li
Qujing City, Yunnan Province, China

Julia L. Liebeck
New Franken, Wis.

Juan Pablo Linares Vizcarra
Cum Laude
Arequipa, Peru

Andrew Lopez
Green Bay, Wis.

Madison A. Lucas
Abingdon, Ill.

Lily Aiken Maier
Magna Cum Laude
Milwaukee, Wis.

Natalie Maite
Elmwood Park, Ill.

Elizabeth A. Malchow
Grafton, Wis.

Lillian P. Maleki
Cum Laude
Mequon, Wis.

Paul Lester Dimaano Mariano
Appleton, Wis.

Jacinta R. Maslanka
Crestwood, Ill.

Seth Mayrer
Cum Laude
Medford, Wis.

Tyler A. McCabe
Summa Cum Laude
Redwood City, Calif.

Riley A. McKibben
Waupaca, Wis.

Kathleen Marie McShane
Cum Laude
Chicago, Ill.

Sarah Grace Mendelson
Elmwood Park, Ill.

Faith Irene Mertzig
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Kewaskum, Wis.

Maria Elizabeth Miller
Cum Laude
De Pere, Wis.

Giovanna Minneci
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Maplewood, Ohio

James T. Monogue
Cum Laude
Jefferson, Wis.

Madelyn J. Moore
Columbus, Wis.

Jaime Ramiro Morales Chalco
Toquepala, Peru

Callie Anne Moyer
Cross Plains, Wis.

Molly Ann Mulvey
Littleton, Colo.

Hailey R. Murphy
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Delavan, Wis.

Vaughan Murray Cum Laude
Villa Park, Ill.

Katelyn Elizabeth Navarro
Magna Cum Laude
Aurora, Ill.

Liam Neilson
Cum Laude
Appleton, Wis.

Theodore C. Neitzke V
Port Washington, Wis.

Olivia G. Nisbit
Magna Cum Laude
Winona, Minn.

Celeste M. North
Columbia Station, Ohio

Nicole Elizabeth Nudera
Naperville, Ill.

Elizabeth Ann O'Connell
Cum Laude
Warrenville, Ill.

Molly F. O鈥橲hea
Cum Laude
Chicago, Ill.

Brady H. Olson
Magna Cum Laude
Minocqua, Wis.

Baleigh M. Pajerski
Summa Cum Laude
Janesville, Wis.

Christina Nicole Paleka
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Burlington, Wis.

Peyton Panka
Magna Cum Laude
Plainfield, Ill.

Mary E. Passov
Cum Laude
Oneida, Wis.

Grace E. Peterson
Magna Cum Laude
Schofield, Wis.

Brianna J. Phillips
Almond, Wis.

Chloe Xiying Pierson
Oconomowoc, Wis.

Sarah Madeson Pohjola
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Trevor, Wis.

Dirk J. Posthuma
Cum Laude
Fond du Lac, Wis.

Jonah C. Pribbenow
Magna Cum Laude
McFarland, Wis.

Emma R. Price
Magna Cum Laude
Hilbert, Wis.

Molly Jeanne Rader
Magna Cum Laude
De Pere, Wis.

Benjamin M. Rider
Winnetka, Ill.

Jacob Risberg
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
New Berlin, Wis.

Lillian E. Roth
Oregon, Wis.

Abby Russel
Cum Laude
New Franken, Wis.

Lucia Sanchez
Cum Laude
Chicago, Ill.

Matthew P. Scheele
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Niles, Ill.

Maeghan E. Schley
Summa Cum Laude
Menomonee Falls, Wis.

Madelyn Elizabeth Schlies
Summa Cum Laude
Wausaukee, Wis.

Jenna Dorothy Schueller
Magna Cum Laude
Belgium, Wis.

Grace C. Schuman
Magna Cum Laude
Edgerton, Wis.

Dylan P. Schuster
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Greendale, Wis.

Melanie Charlotte Simon
Cum Laude
Palatine, Ill.

Emma C. Skiff
Summa Cum Laude
Fond du Lac, Wis.

Alyssa R. Smith
Cum Laude
Union Grove, Wis.

Collin T. Soldat
Cum Laude
Green Bay, Wis.

Lauren N. Sorebo
Magna Cum Laude
Appleton, Wis.

Margarita Mae Stall
Coronado, Calif.

Colin M. Staunton
Oak Forest, Ill.

Sydney Suchy
Summa Cum Laude
Inver Grove Heights, Minn.

Linnea May Svennes
Magna Cum Laude
Wausau, Wis.

Sarah E. Swan
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Green Bay, Wis.

Sami L. Swanson
Waupaca, Wis.

Paige M. Tesnow
Magna Cum Laude
Green Bay, Wis.

Marc Thomas
Chicago, Ill.

Kaitlin Alaina Thompson
Summa Cum Laude
Wauwatosa, Wis.

Sage C. Tomashek
Cum Laude
Shawano, Wis.

Cynthia A. Torres
Chicago, Ill.

Jackson H. Tutt
Cum Laude
Menasha, Wis.

Lauren E. Van Gheem
Summa Cum Laude
Green Bay, Wis.

Lydia R. Van Rossum
Menasha, Wis.

Katelyn VanAsten
Appleton, Wis.

Sarah Marie Vanden Heuvel
Magna Cum Laude
Neenah, Wis.

Paige L. Vincent
Summa Cum Laude
Green Bay, Wis.

Brynn L. Waisman
Port Alberni, British Columbia

Aidan Joseph Wallace
Magna Cum Laude
Appleton, Wis.

Amy Catherine Walther
Summa Cum Laude
Kenosha, Wis.

Amalia Wardius
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Milwaukee, Wis.

Olivia Faith Waschbisch
Oconto Falls, Wis.

Mara E. Weis
De Pere, Wis.

Grace J. Wilde
Magna Cum Laude
Oneida, Wis.

Madison P. Woller
De Pere, Wis.

Patrick B. Wolter
Cum Laude
Stoughton, Wis.

Nathaniel J. Woltman
Summa Cum Laude
Appleton, Wis.

Sophia E. Woodward
Cum Laude
De Pere, Wis.

Robin C. Wylie
Appleton, Wis.

Breeana Leigh Zubrod
Summa Cum Laude
Hartford, Wis.


Bachelor of Business Administration

Ricardo A. Aguado
Green Bay, Wis.

Paul J. Bageanis
Cum Laude
Rockford, Ill.

Kelli L. Barta
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Kewaunee, Wis.

Alivia R. Baumann
De Pere, Wis.

Jacob W. Becker
Hingham, Mass.

Bryce L. Bertler
Cum Laude
Port Washington, Wis.

John A. Boeke
Rockford, Ill.

Bryan P. Boockmeier
Green Bay, Wis.

Alexander D. Borgen
Summa Cum Laude
Neenah, Wis.

Hadley Bridget Bornemann
Cum Laude
Sherwood, Wis.

Michael Paul Brandt
Summa Cum Laude
Reedsville, Wis.

Grady M. Brick
Green Bay, Wis.

Hannah J. Bridges
Appleton, Wis.

Erin Brown
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Green Bay, Wis.

Anton David Bruley
La Crosse, Wis.

John J. Bryfczynski
Oneida, Wis.

Cambria K. Budinger
Cum Laude
De Pere, Wis.

Megan E. Burkhartzmeyer
Fitchburg, Wis.

John Miller Carroll
Cum Laude
Appleton, Wis.

Samuel R. Cooley
Rosholt, Wis.

Emma E. DeCleene
Summa Cum Laude
De Pere, Wis.

Thomas G. Devine
Chicago, Ill.

Jordan D. Dias
Magna Cum Laude
Neenah, Wis.

Ty A. Dias
Summa Cum Laude
Neenah, Wis.

Laine A. Dirksmeyer
Cum Laude
Burlington, Wis.

Logan J. Dorner
Green Bay, Wis.

John Alexander Dose
Cum Laude
De Pere, Wis.

Joseph J. Dwyer
Cum Laude
Glen Ellyn, Ill.

Erin L. Eggers
Summa Cum Laude
McFarland, Wis.

Daniel T.R. Ericksrud
Cum Laude
De Pere, Wis.

Jacob J. Fisher
Monona, Wis.

Carter L. Gebler
Cum Laude
Kohler, Wis.

Seth Geiger
Magna Cum Laude
Neenah, Wis.

Elizabeth Margaret Guerin
Cum Laude
Chilton, Wis.

Ian A. Haselow
Cum Laude
Delafield, Wis.

Jenna Haselwander
Summa Cum Laude
Eau Claire, Wis.

Sarah Lynn Hays
Magna Cum Laude
Sheboygan, Wis.

Jude Hermanny
Shorewood, Wis.

William Gregory Hodgkiss
Appleton, Wis.

Thomas W. Hoeft
Cum Laude
Waukesha, Wis.

Gabrielle M. Holtz
Brookfield, Wis.

Kaia G. Hull
Cum Laude
Red Wing, Minn.

Noah B. James
Cum Laude
Oconomowoc, Wis.

Bennett A. Jelacic
Milwaukee, Wis.

Ethan Michael Lawrence Johnson
Cum Laude
Sussex, Wis.

Matthew F. Johnson
Clarendon Hills, Ill.

Tyler T. Kiehnau
Sturgeon Bay, Wis.

Gabrielle Catherine Kogler
Cum Laude
Milwaukee, Wis.

Daniel J. Kratoska
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Pewaukee, Wis.

Casey D. Kropp
Green Bay, Wis.

Katelyn L. Laatsch
Shawano, Wis.

Ashley Elisabeth Lemens
Green Bay, Wis.

Luke T. Lessila
Cum Laude
Menomonee Falls, Wis.

Jonathan D. Lucas
Aurora, Ill.

Gracie Alice Mathies
Summa Cum Laude
Denmark, Wis.

Faith I. Miller
Cum Laude
Antioch, Ill.

Joe Miller
Kaukauna, Wis.

Max Christel Moretti
Manitowoc, Wis.

Alexa S. Morrow
Cum Laude
Tinley Park, Ill.

Rachel M. Muehlbauer
Kiel, Wis.

Abigael M. Nauertz
Cum Laude
Altoona, Wis.

Madison Joy Neuens
Niagara, Wis.

Jack Joseph Novotny
Milwaukee, Wis.

John J. O鈥機onnor
Cum Laude
Algonquin, Ill.

John Daniel Olsen
De Pere, Wis.
Morgan L. Olson Roselle, Ill.

Brett G. Pansier
Summa Cum Laude
De Pere, Wis.

Zias Richard Panzer
Green Bay, Wis.

Kaitlyn Olivia Parsons
Green Bay, Wis.

Jamie L. Peterson
Summa Cum Laude
Pewaukee, Wis.

Anne Kathryn Pfeifer
Cum Laude
Green Bay, Wis.

Alea Rose Poehls
Magna Cum Laude
Milwaukee, Wis.

Robert P. Pollman
Sturgeon Bay, Wis.

Francis J. Popernik
Western Springs, Ill.

Nicholas Quattrone
Champaign, Ill.

David J. Rasmussen
Cum Laude
Sheboygan, Wis.

Janie A. Richards
Cum Laude
Spokane, Wash.

Berenice Rodriguez
Milwaukee, Wis.

Samantha Pamela Schnuell
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Little Chute, Wis.

Kaitlin Schweitzer
Cum Laude
Appleton, Wis.

James M. Seger II
Geneva, Ill.

Jonathan W. Sesing
Malone, Wis.

Nicholas V. Sinatra
Niles, Ill.

Erin K. Slusarski
Oshkosh, Wis.

Huck S. Sprong
Cum Laude
Bellevue, Idaho

Adam Stacho
Ockov, Slovakia

Hannah G. Starr
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Mukwonago, Wis.

Simon J. Stewart
Hatley, Wis.

Jordan Strand
Cum Laude
Cottage Grove, Minn.

William J. Stromp
Summa Cum Laude
Plano, Texas

Abigail Rose Thompson
Marshall, Wis.

Abbie J. Tollefson
Negaunee, Mich.

Linh Thi Bao Tran
Magna Cum Laude
Hung Yen, Vietnam

Alyssa Anne Tully
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Lockport, Ill.

Brennan Tobin Van Horn
Glenbeulah, Wis.

Mariah Van Zeeland
Cum Laude
Kaukauna, Wis.

Charles D. Vandermillen
Howard, Wis.

Sydney R. Vanwychen
Suamico, Wis.

Yazmin Villarauz
Appleton, Wis.

Connor M. Voelker
Kiel, Wis.

Victoria Alexandria Wojcik
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Crystal Lake, Ill.

Nolan Ystesund
Cedarburg, Wis.

Carlos Zaragoza
Green Bay, Wis.

Lakin Dale Zima
Oshkosh, Wis.

Delton L. Zuleger
Schofield, Wis.


Bachelor of Music

Mileana Grace Burmesch
Magna Cum Laude
Fredonia, Wis.

Rebekah J.M. Gerads
Magna Cum Laude
Minneapolis, Minn.

Adriana P. Hanson
Cum Laude
De Pere, Wis.

Madeline Rose Kaltz
Magna Cum Laude
Park Ridge, Ill.

Austin H. Kobylarczyk
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Hobart, Wis.

Kylie Merchant
Magna Cum Laude
Monroe, Wis.

Benjamin P. Schaefers
Fond du Lac, Wis.

Haley Noel Schmidt
Cum Laude
Redgranite, Wis.

Esai E. Torres
Waukegan, Ill.

Cailey J. Wheeler
Magna Cum Laude
Freedom, Wis.


Bachelor of Science

Nyah A. Anderson
Summa Cum Laude
Glenwood City, Wis.

Caitlin Marie Backmann
De Pere, Wis.

Giovanni A. Basanese
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Iron Mountain, Mich.

Alexandra Mary Bennett
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Wausau, Wis.

Maximus Berner
Cum Laude
Greendale, Wis.

Megan Beyer
New Franken, Wis.

Dillon C. Biese
Hortonville, Wis.

Tyler M. Bonin
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Manitowoc, Wis.

Katherine E. Brand
Cum Laude
Luxemburg, Wis.

Jared A. Brown
Magna Cum Laude
Appleton, Wis.

Joshua A. Brown
Magna Cum Laude
Grafton, Wis.

Maximilian G. Buhler
Chicago, Ill.

Kadisyn D. Ceplina
Wis. Rapids, Wis.

Caroline Cryer Close
Mundelein, Ill.

Joseph R. Coonen
Seymour, Wis.

Jackson Everett Corcoran
Cum Laude
Milwaukee, Wis.

Charles Augustus Danaher
Cum Laude
West Bend, Wis.

Victoria Dellemann
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Denmark, Wis.

Samuel C. Dodge
Allenton, Wis.

Garrett D. Durian
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Wheaton, Ill.

Aidan M. Edge
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Excelsior, Minn.

Andrew C. Eickman
Kimberly, Wis.

Zachery M. Eller
Waupaca, Wis.

Katherine Fabricius
Summa Cum Laude
Fond du Lac, Wis.

Genevieve Fialkowski
Chicago, Ill.

Joseph D. Fischer
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Brillion, Wis.

Joshua P. Frank
Fall River, Wis.

Thomas Kenneth Herren Gatesman
Chicago, Ill.

Damian M. Gladysz
Niles, Ill.

Evan J. Glaser
Summa Cum Laude
Menasha, Wis.

Aaron M.H. Gleisner
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Hartland, Wis.

Kiley E. Graff
Two Rivers, Wis.

Nathaniel Feliks Ocokoljich Greenlaw
Sturgeon Bay, Wis.

Benjamin M. Gregory
De Pere, Wis.

Catherine Elizabeth Grey
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Menomonee Falls, Wis.

Lilly G. Haase
Cum Laude
Winneconne, Wis.

Mariah M. Harris
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
New Franken, Wis.

Katherine Mary Hawley
Green Bay, Wis.

Emma Lynne Herb
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Wittenberg, Wis.

Carlos U. Herrada
Abbotsford, Wis.

Madison Lynn Jacobs
Buna, Texas

William Jens
Cum Laude
Fredonia, Wis.

Chase A. Johnson
Vernon Hills, Ill.

Samuel Karner
Greenleaf, Wis.

Megan J. Klink
Hartford, Wis.

Kalene M. Koziczkowski
Grafton, Wis.

Owen H. Kudick
Cum Laude
Green Bay, Wis.

Emily F. Landolt
Cum Laude
Van Dyne, Wis.

Isaac Leiterman
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Wrightstown, Wis.

Maxwell John Leonhard
Cum Laude
Plymouth, Wis.

Jessica D. Magalski
Wausau, Wis.

Meredith R. Manke
Cum Laude
Franklin, Wis.

Grace E. Markovitz
Magna Cum Laude
McHenry, Ill.

Lexie Marie Matte
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Howards Grove, Wis.

Terran Mohr
New Market, Minn.

Mallory M. Names
Cum Laude
Wausau, Wis.

Catherine Anne Nelson
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Grayslake, Ill.

Ariana C. Nichols
Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Germantown, Wis.

Andrew N. Novak
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Ham Lake, Minn.

Samantha Pardini
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Green Bay, Wis.

Ashley J. Pawlitzky
Kewaunee, Wis.

Aubrey M. Polich
Two Rivers, Wis.

Emma Rabidoux
Cedarburg, Wis.

Paris Marit Riggle
Summa Cum Laude, Graduate of the Honors Program
De Pere, Wis.

John O. Roberts
Lansdale, Pa.

Kevin P. Schill
Summa Cum Laude
Des Plaines, Ill.

Nicholas D. Schneider
Cum Laude
Baxter, Minn.

Elaine Ann Schumacher
Summa Cum Laude
Stetsonville, Wis.

Lilia M. Shallow
Summa Cum Laude
Lena, Wis.

Hayden Mykol Simpson
De Pere, Wis.

Madeline M. Smith
Green Bay, Wis.

Mehrzad Tardast
Bushehr, Iran

Christian M. Toonen
Green Bay, Wis.

Jillian M. Tringali
Magna Cum Laude, Graduate of the Honors Program
Mount Pleasant, Wis.

David B. Turner III
Greendale, Wis.

McKenzie C. Van Beek
Campbellsport, Wis.

Alyssa Vanden Heuvel
Cum Laude
Kimberly, Wis.

David Vandenberg
Summa Cum Laude
De Pere, Wis.

Ethan C. Vogel
Green Bay, Wis.

Hannah Marie Wenzel
Summa Cum Laude
New Berlin, Wis.

Lauren E. Wittock
Crivitz, Wis.

Sophia E. Yde
Cum Laude
Weston, Wis.

To Top Arrow